Vše je v plném proudu...

Final Trip

19.06.2018

Je škoda, že jsme nejeli úplně všichni na tento výlet, protože Antonio ze Španělska odjel dřív domů a Italka Míša, které dojela mamka, která je čistou náhodou z česka, byla s ní. Všichni jsme se na výlet těšili a taky bylo na co!

Předešlý článek jsem ukončil Čínským novým rokem, aby to nebylo zbytečně zdlouhavé, takže v tomto článku začneme mými narozeninami! Vlastně ne.. Na začátek dáme zase trošku sportu a trablí v něm.

Ahoj, musím přiznat, že jsem ani já nečekal pauzu mezi články přesně 3 měsíce. No za tu dobu se událo pár věcí. Projdeme si to všechno postupně!

Je to tady! Zima došla, ale hned se otočila a šla pryč. V blogu jsme se posunuli už do prosince, konkrétně do 17. prosince a postupně tady bude celý zbytek roku 2017.

Zaprvé, chci se omluvit, že jsem nepsal dlouho blog. Bylo toho strašně moc a navíc nám nešla Wi-Fi, takže... Ale teď už jsem se k tomu konečně dostal, sice ve Starbucks, ale píšu!

Tááák... Tento článek začneme asi mým výletem na jih Taiwanu do Kentingu. Těšil jsem se na tento výlet od doby, co jsem se ho dozvěděl. No, ale co se nestalo. V ten víkend musel přijít zrovna tajfun, takže výlet se uskutečnil, ale ne tak, jak jsme si to představovali. Musím stejně říct, že to byla pecka! Vyjeli jsme v...

Ahoj, dneska je už 78. den mojí výměny. Článek jsem nepsal celkem dlouho, ale tak nějak mi připadalo, že nebylo o čem. Spíš nebyla ani chuť, ale tak jdeme konečně na to. Půjdeme hezky popořadě.

Sice píšu první, ale ve skutečnosti jsem si tento týden odbyl už 11. den v mojí nové škole. Řeknu vám, nikdy už asi nebudu na škole tak oblíbený jako na této škole. Jediný ne-asiat na škole a ještě k tomu s mou vizáží. Do školy jsme se měli jet podívat asi 3 dny před začátkem, ale ředitel řekl, že to...