Ahoj, vítej na mém blogu..

Ahoj, jmenuji se Viktor Kerel a jsem z malého městečka Hrušovany nad Jevišovkou na jižní Moravě. Svůj školní rok 17/18 strávím na Tchaj-wanu!

A konkrétně ve městě Miaoli. Má asi 95 000 obyvatel a je to kousek od západního pobřeží Tchaj-wanu.

Kdo mi o všem řekl?

Ještě, že jsme měli dramaťák. Zmínila se o tom poprvé naše paní učitelka Vrbková a já jsem asi jako jediný ze třídy poslouchal a zajímal se. Měla na výměně v USA dceru před pár lety.

Hned ten den jsem letěl za našema, ukázal jim stránky a první moment byl takový trošku.. prostě jsem jim vyrazil dech. :D Po pár dnech čtení všech různých blogů a článků uznali, že by to nemuselo být špatné, domluvili jsme si schůzku s RC Znojmo a nakonec jsme dojeli i do Třebíče. Po Třebíči bylo rozhodnuto, a všichni jsme věděli, že by to bylo opravdu, ale opravdu super kdybych jel!

Prvně jsem byl uchvácený Brazílií ( pořád jsem :D), ale nakonec jsem rád, že jedu na Tchaj-wan, myslím, že né nadarmo pojmenovali Portugalci tento ostrov Ilha Formosa což znamená Krásný ostrov. Podpora od celé rodiny mě dovedla až sem, do doby kdy mi zbývá 17 dní do odletu. A věřím, že to bude nejlepší rok mého života.

Kdykoli se můžete na cokoli zeptat na mém facebooku a nebo na mém Instagramu! A určitě to poslední příspěvek není! :D Budu je přidávat po celou dobu své výměny.

Zatím 再見!